Collection: Preserved Foods
-
Homemade Pickles - 16oz
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per$11.00 USDSale price $10.00 USDSale -
Jalapeño Pepper Jelly - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Sold out
Mulberry Jam - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSold out -
Cran-Apple Butter - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Apple & Chili Jam - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Sun Dried Tomatoes - 1.0oz
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per$8.00 USDSale price $7.00 USDSale -
Crackers for Everything - 3oz
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per$8.00 USDSale price $7.00 USDSale -
Sold out
Apricot Jam - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSold out -
Sold out
Blackberry Jam - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSold out -
Mushrooms Freeze Dried Food - 0.4oz
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / per$9.00 USDSale price From $7.00 USDSale -
Beets (Stems) Freeze Dried Snacks - 0.4 oz
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / per$9.00 USDSale price From $7.00 USDSold out -
Dehydrated Grapefruit - 1.0oz
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per$9.00 USDSale price $7.00 USDSale -
Sold out
Raspberry Jam - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSold out -
Homemade Apple Pie Filling - 16oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$14.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Homemade Granola - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Sold out
Fig Jam - 8oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSold out